Agnieszka Mruk, Psycholog

Badania Psychotechniczne

Pracownia

Pracownia Badań Psychologicznych „AM” specjalizuje się w badaniach psychologicznych w zakresie psychologii transportu i psychologii pracy. Posiada wszelkie wymagane zezwolenia konieczne do prowadzenia badań i wystawiania odpowiednich orzeczeń i opinii. W rejestrze przedsiębiorców marszałka województwa małopolskiego wpisana jest po numerem 86/2011.

Pracownię prowadzi mgr Agnieszka Mruk, wpisana pod numerem K-111 do ewidencji psychologów uprawnionych do badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu.

Pracownia dysponuje salą wyposażoną w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, które umożliwiają prowadzenie badań według aktualnych standardów, pomieszczeniem do badań grupowych oraz gabinetem przeznaczonym do rozmów indywidualnych z psychologiem. Stosowane przez nas testy są licencjonowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Nasze usługi wyróżniają się profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do klienta oraz bezkonkurencyjną ceną. Badania Psychologiczne przeprowadzamy sprawnie i bezstresowo, a posiadane przez nas kompetencje zapewniają rzetelne przeprowadzenie badań i diagnozy psychologicznej.

ZAPISY
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 18:00.
telefon: 535-145-824
OFERTA SPECJALNA

Oferujemy atrakcyjne formy współpracy dla firm zainteresowanych podpisaniem stałej umowy na wykonywanie badań psychologicznych. 

KONTAKT
Pracownia Badań Psychologicznych AM
 
ul. Kilińskiego 58; 33-300 Nowy Sącz
 
am@psychologicznebadania.pl